Geeky Geek

8/20/2014 Anna.eM 14 Comments Welcome again! Unfortunately, due to the chronic lack of time and an excess of labor it took a bit longer to add posts to my blog. Fortunately, everything has returned to normal and now I can get back to you with the next batch of photos. 
This time I want to present to you a style that makes me feel comfortable for everyday. It is a typical urban style, which I like to call sporty elegance. In my opinion it is perfectly suited for work, shopping, a walk with my boyfriend as well as a night out with my friends. 
Let me know how you like it!

Witam Was ponownie! Niestety chroniczny brak czasu, spowodowany nadmiarem pracy spowodował nieco dłuższą przerwę w dodawaniu postów na blogu. Na szczęście wszystko wróciło już do normy i dziś mogę wrócić do Was z następną partią zdjęć. 
Tym razem chciałam zaprezentować Wam styl, który sprawia, że czuję się komfortowo na co dzień. Jest to typowo miejski styl, który ja lubię nazywać sportową elegancją. Moim zdaniem doskonale nadaje się na zarówno do pracy, na  zakupy, spacer z moim chłopakiem, jak również na wieczorne wyjście z moimi przyjaciółmi. 
Napiszcie w komentarzach, jak Wam się podoba!

14 komentarze:

On the dam

8/07/2014 Anna.eM 23 Comments


Hello my dear readers! I'm coming back to you with another portion of photos. This time, in a picturesque scenery of a monumental structure, which is undoubtedly a dam in Zagórze Śląskie, one of the most interesting and frequently visited attractions in my area. The dam is build of stone on the river Bystrzyca in 1917, measuring 44 meters high and 230 meters long. 
While hiking above all I appreciate comfort, so I have chosen an outfit made of shorts, sheer chiffon blouse and comfortable flip-flops. How do you like it?

Witajcie moi drodzy! Wracam do Was z kolejną porcją zdjęć. Tym razem w malowniczej scenerii monumentalnej budowli, jaką niewątpliwie jest zapora wodna w miejscowości Zagórze Śląskie, będącej jedną z ciekawszych i często odwiedzanych atrakcji turystycznych rejonu w którym mieszkam. Jest to kamienna zapora zbudowana na rzece Bystrzycy w 1917 roku, mierząca 44 m wysokości i 230 m długości. 
Podczas pieszych wycieczek cenię sobie przede wszystkim komfort, dlatego wybrałam strój złożony z szortów, przewiewnej szyfonowej bluzki i wygodnych sandałów japonek. I jak Wam się podoba?

23 komentarze:

Day in the spa town

8/01/2014 Anna.eM 28 CommentsHi everyone! We often travel halfway around the world in search of interesting places to relax and rest, forgetting, or not even knowing, what a wonderful places we can find in our neighborhood. Having this in mind we decided to spend a relaxing day in Jedlina Zdroj, a small spa town near our hometown. I was delighted. How do you like it? 

Cześć wszystkim! Często jest tak, że podróżujemy przez pół świata w poszukiwaniu ciekawych miejsc do relaksu i odpoczynku, zapominając lub nawet nie wiedząc jakie cudowne miejsca skrywa nasza okolica. Kierując się tą myślą postanowiliśmy spędzić odprężający dzień w Jedlinie Zdroju, małej uzdrowiskowej miejscowości nieopodal naszego miasta. Ja byłam zachwycona, a wam jak się podoba?

28 komentarze:

Obserwatorzy